/program-opieki.html Program opieki dla seniora - Nestor24

Opieka domowa dla seniora w Warszawie – oferta Nestor24

Oferujemy opiekę dla seniora w miejscu zamieszkania, na terenie Warszawy. Zakres podstawowych zadań podejmowanych przez naszą firmę obejmuje szeroki wachlarz czynności opartych na potrzebach i oczekiwaniach naszych Podopiecznych oraz ich rodzin – od nadzoru bieżących spraw (w tym także zakup i pilnowanie właściwego przyjmowania leków), poprzez kompleksowe prace domowe, aż po pomoc w specjalistycznej opiece pielęgnacyjnej osób leżących.

Pragniemy możliwie jak najlepiej dostosować swoją ofertę do Państwa potrzeb oraz potrzeb seniorów, dlatego stworzyliśmy kilka, różnych programów. Zapewniamy czasową opiekę dla osób starszych, na godziny oraz na doby, w jego miejscu zamieszkania.

Oferujemy:

Opieka całodobowa dla osób starszych

W zakres naszych działań wchodzi opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, z zamieszkaniem u Podopiecznego, która gwarantuje stałe wsparcie i kontrolę stanu zdrowia Podopiecznego. Szczególnie polecamy ten rodzaj usługi osobom cierpiącym na choroby przewlekłe utrudniające samodzielne poruszanie się i wykonywanie podstawowych czynności. Opieka z zamieszkaniem wskazana jest też dla Podopiecznych z zaawansowaną demencją lub chorobami układu nerwowego.

Przykładowe czynności, które wykonujemy w ramach sprawowanej opieki w domu Podopiecznego: