/program-opieki.html Program opieki dla seniora - Nestor24

Opieka domowa dla seniora w Warszawie – oferta Nestor24

Oferujemy opiekę dla seniora w miejscu zamieszkania, na terenie Warszawy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zakres podstawowych zadań podejmowanych przez naszą firmę obejmuje szeroki wachlarz czynności opartych na potrzebach i oczekiwaniach naszych Podopiecznych oraz ich rodzin – od nadzoru bieżących spraw (w tym także zakup i pilnowanie właściwego przyjmowania leków), poprzez kompleksowe prace domowe, aż po pomoc w specjalistycznej opiece pielęgnacyjnej osób leżących.

Pragniemy możliwie jak najlepiej dostosować swoją ofertę do Państwa potrzeb oraz potrzeb seniorów, dlatego stworzyliśmy kilka, różnych programów. Zapewniamy czasową opiekę dla osób starszych, na godziny oraz na doby, w jego miejscu zamieszkania.

Oferujemy:

Opieka całodobowa dla osób starszych

W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. Kiedy opieka nad seniorem na godziny to dla Państwa zbyt mało – zachęcamy do skorzystania z oferty pełnej dostępności. Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna u Podopiecznego postaramy się zapewnić możliwość rotacji opiekunów w systemie 12 na 12 godzin.

Przykładowe czynności, które wykonujemy w ramach sprawowanej opieki w domu Podopiecznego: