/cennik.html Cennik domowej opieki nad seniorem | Koszt opieki osób starszych Warszawa

Cennik opieki nad seniorem - Warszawa

Każdy Podopieczny jest dla nas równie ważny. Każdego traktujemy z należytą uwagą, poświęcając mu swoje zaangażowanie, zapewniając dokładnie tyle pomocy, ile potrzebuje. Spędzając czas z Seniorem w pełni dostosowujemy swoje działania do bieżącej sytuacji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie. Wiemy, jak zróżnicowane potrzeby i oczekiwania mają seniorzy. Zapewniamy kompleksową pomoc, dzięki czemu Państwa bliscy zyskują najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Koszt usług opieki domowej, świadczonych przez firmę Nestor24, zależny jest od zakresu wykonywanych zadań. Przed podjęciem współpracy umawiamy się na pierwszą, bezpłatną wizytę w domu Podopiecznego, podczas której uważnie obserwujemy jego zachowanie. Na podstawie zebranych informacji dokonujemy analizy i wspólnie z Państwem określamy podstawowy zakres naszych obowiązków. Jednocześnie, pragniemy uświadomić, jak wiele nieprzewidywanych sytuacji może pojawić się w czasie świadczenia opieki. Zawsze, na pierwszym miejscu stawiamy komfort i bezpieczeństwo Podopiecznych, dlatego udzielamy wszelkiej, wymaganej pomocy. Na bieżąco modyfikujemy ilość i wielkość podejmowanych zadań, tym samym zapewniając sobie prawo do zmiany kosztów wynagrodzenia. Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów oferty opieki nad seniorem, przygotowanej przez firmę Nestor24. W razie pytań lub wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Przykładowy zakres opieki podstawowej:

Opcjonalne usługi dodatkowe wyceniane w zależności od wielkości zlecenia:

Pakiety opieki

Możliwe są również 4-tygodniowe pakiety opieki, oferowane w blokach godzinowych w porze porannej, południowej lub popołudniowej, w godzinach 8:00-20:00.

Ceny przykładowych pakietów*

„Pakiety Podstawowe”
3 wizyty w tygodniu
„Pakiety Premium”
5 wizyt w tygodniu
„Pakiety Gold”
7 wizyt w tygodniu
2 godziny:
720 zł (30 zł/h, 24h)
2 godziny:
1120 zł (28 zł / h, 40h)
2 godziny:
1512 zł (27 zł / h, 56h)
3 godziny:
1044 zł (29 zł /h, 36h)
3 godziny:
1620 zł (27 zł / h, 60h)
3 godziny:
2184 zł (26 zł / h, 84h)
4 godziny:
1344 zł (28 zł / h, 48h)
4 godziny:
2080 zł (26 zł / h, 80h)
4 godziny:
2800 zł (25 zł / h, 112h)

*  Cena usługi może ulec zmianie w przypadku osoby leżącej, która wymaga specjalistycznej opieki oraz pielęgnacji.

Do każdego pakietu dodatkowo oferujemy GRATIS:

Zapewniamy możliwość skonstruowania dowolnego zakresu usług optymalnie dostosowanego do Państwa oczekiwań.

Usługi dodatkowe oraz opieka całodobowa – wyceniane są indywidualnie.

Podane ceny są cenami brutto, ponieważ na mocy art. 43 ust. 1 pkt 23 ustawy o podatku od towarów i usług, usługi opieki nad osobami niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi lub osobami w podeszłym wieku, świadczone w miejscu ich zamieszkania są zwolnione z podatku VAT.