/cennik.html Opieka domowa nad osobami starszymi - Cennik Warszawa

Cennik opieki nad seniorem – Warszawa

Wiele osób zastanawia się ile kosztuje opiekunka do osoby starszej. Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się od siebie. Wynika to z faktu, iż cały koszt zależy od wielu indywidualnych czynników, takich jak między innymi rodzaj opieki, stopień jej zaawansowania oraz stan zdrowia osoby starszej i styl życia.

W Nestor24 każdy Podopieczny jest dla nas równie ważny. Każdego traktujemy z należytą uwagą, poświęcając mu swoje zaangażowanie, zapewniając dokładnie tyle pomocy, ile potrzebuje. Spędzając czas z Seniorem w pełni dostosowujemy swoje działania do bieżącej sytuacji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie. Wiemy, jak zróżnicowane potrzeby i oczekiwania mają seniorzy. Zapewniamy kompleksową pomoc, dzięki czemu Państwa bliscy zyskują najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowanymi przez nas cenami za opiekunkę dla osoby starszej oraz z przykładowym zakresem oferowanych usług.

Ile kosztuje opiekunka do osoby starszej w Nestor24?

Koszt usług opieki domowej, świadczonych przez firmę Nestor24, zależny jest od zakresu wykonywanych zadań. Przed podjęciem współpracy umawiamy się na pierwszą, bezpłatną wizytę w domu Podopiecznego, podczas której uważnie obserwujemy jego zachowanie. Na podstawie zebranych informacji dokonujemy analizy i wspólnie z Państwem określamy podstawowy zakres naszych obowiązków. Jednocześnie, pragniemy uświadomić, jak wiele nieprzewidywanych sytuacji może pojawić się w czasie świadczenia opieki. Zawsze, na pierwszym miejscu stawiamy komfort i bezpieczeństwo Podopiecznych, dlatego udzielamy wszelkiej, wymaganej pomocy. Na bieżąco modyfikujemy ilość i wielkość podejmowanych zadań, tym samym zapewniając sobie prawo do zmiany kosztów wynagrodzenia. Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów oferty opieki nad seniorem, przygotowanej przez firmę Nestor24. W razie pytań lub wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Przykładowy zakres opieki podstawowej:

Pakiety opieki

Podajemy przykładowe 4-tygodniowe pakiety opieki, oferowane w blokach godzinowych w porze porannej, południowej lub popołudniowej, w godzinach 8:00-20:00.

Ceny przykładowych pakietów*

„Pakiety Podstawowe”
3 wizyty w tygodniu
„Pakiety Premium”
5 wizyt w tygodniu
„Pakiety Gold”
7 wizyt w tygodniu
2 godziny dziennie:
35 zł za godzinę
840 zł za 4 tygodnie
2 godziny dziennie:
33 zł za godzinę
1.320 zł za 4 tygodnie
2 godziny dziennie:
32 zł za godzinę
1.792 zł za 4 tygodnie
3 godziny dziennie:
33 zł za godzinę
1.188 zł za 4 tygodnie
3 godziny dziennie:
31 zł za godzinę
1.860 zł za 4 tygodnie
3 godziny dziennie:
30 zł za godzinę
2.520 zł za 4 tygodnie
4 godziny dziennie:
32 zł za godzinę
1.536 zł za 4 tygodnie
4 godziny dziennie:
29 zł za godzinę
2.320 zł za 4 tygodnie
4 godziny dziennie:
28 zł za godzinę
3.136 zł za 4 tygodnie

*  Cena usługi może ulec zmianie w przypadku osoby leżącej, która wymaga specjalistycznej opieki oraz pielęgnacji.

Zapewniamy możliwość skonstruowania dowolnego zakresu usług optymalnie dostosowanego do Państwa oczekiwań.

Usługi dodatkowe oraz opieka całodobowa – wyceniane są indywidualnie.

Podane ceny są cenami brutto, ponieważ na mocy art. 43 ust. 1 pkt 23 ustawy o podatku od towarów i usług, usługi opieki nad osobami niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi lub osobami w podeszłym wieku, świadczone w miejscu ich zamieszkania są zwolnione z podatku VAT.